Porównanie pożyczek społecznościowych

Porównanie pożyczek społecznościowych

Sprawdź porównanie pożyczek społecznościowych – porównaj szybko i wygodnie pożyczki społecznościowe p2p (social lending) i wybierz najkorzystniejszą.

Pożyczki społecznościowe zwane również pożyczkami p2p lub z angielska social lending stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla rozwiązań oferowanych przez banki i firmy pożyczkowe. Poniższe porównanie pożyczek społecznościowych ma za zadanie przybliżyć ci te mało popularne w Polsce rozwiązania finansowe.


Pożyczki społecznościowe są oferowane za pośrednictwem specjalistycznych platform społecznościowych. Pozwalają one na finansowanie różnych wydatków od tych małych do całkiem dużych. Za ich pośrednictwem można pożyczyć środki w wysokości od kilku tysięcy zł do nawet kilkuset tysięcy zł. Z pożyczek social lending mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorcy.

Jakie oferty zawiera porównanie pożyczek społecznościowych?

Znajdziesz tutaj wyłącznie pewne i sprawdzone pożyczki p2p cieszące się uznaniem i zaufaniem Klientów. Przede wszystkim jednak będą to publikowane wyłącznie oferty, które w danym momencie są osiągalne na rynku przez internet.

Dla kogo pożyczki social lending?

Porównanie pożyczek społecznościowych pozwoli ci wyselekcjonować ofertę, z której będziesz mógł skorzystać, nawet jeżeli jesteś osobą zadłużoną lub w złej sytuacji finansowej. Tego rodzaju pożyczki nie podlegają regulacjom prawnym i ustawowym. Nie ma przy nich jak w przypadku banku obowiązku sprawdzania rejestru dłużników, czy też badania zdolności kredytowej. Dlatego też platformy społecznościowe stanowią sporą konkurencję dla banków i firm pożyczkowych, pozwalając zadłużonym pożyczyć pieniądze no bardzo atrakcyjnych warunkach. Z pożyczki p2p mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, zadłużeni oraz nowo otwarte firmy.

Jak to działa?

Zawierając umowę pożyczki społecznościowej nie zawierasz jej z firmą, instytucją, czy też bankiem, a z osobą fizyczną taką jak Ty. Osobą tą jest inwestor, który pożyczy Ci pieniądze. Jednakże to ty ustalasz warunki na jakich chcesz pożyczyć gotówkę. Ty określasz wysokość pożyczki, czas spłaty oraz odsetki, której jesteś skłonny zapłacić. Dlatego też oferty tego rodzaju pozwalają uzyskać wsparcie finansowe nie tylko szybko ale i tanio.

Mamy nadzieję że porównanie pożyczek społecznościowych było dla ciebie pomocne i pozwoliło znaleźć ci najlepszą ofertę online.

Sprawdź także: Porównanie chwilówek, Porównanie pozabankowych pożyczek na raty

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.